Apie mane

Adri Bijoux įkūrėja Julija

Sveiki!

Esu Julija, Adri bijoux (Adri bižu) prekės ženklo įkūrėja. Man labai malonu Jus pasveikinti savo elektroninėjė rankų darbo papuošalų parduotuvėje!

Kūrybą atradau 2015 metais, kuomet dar dirbdama teisininke susidomėjau drabužių siuvimu, kiek vėliau papuošalų vėrimu bei siuvinėjimu. Papuošalų siuvinėjimas ypatingai sužavėjo, pradėjau intensyviai savarankiškai mokytis ir praktikuotis. Iš pradžių papuošalus kūriau tik sau, draugėms, tačiau vėliau natūraliai atėjo poreikis parodyti savo kūrinius platesnei auditorijai.

Man patinka kurti ne kuklius, ryškius, išraiškingus papuošalus. Adri bijoux kūrybos gerbėja dažniausiai yra savimi pasitikinti, šarminga, drąsi, neabejotinai turinti savitą stilių, žinanti ko nori ir nebijanti išsiskirti iš minios moteris, kuriai patinka jaustis patraukliai ir būti moteriškai.

Domiuosi naujausiomis mados ir papuošalų tendencijomis, todėl mano parduotuvėjė visada rasite aktualių, įdomių ir stilingų aksesuarų, skirtų tiek kasdienai tiek ir ypatingoms Jūsų progoms. Dažnai mano kūriniai būna vienetiniai, pagaminti pagal individualius klienčių užsakymus. Todėl jeigu norite originalaus dizaino papuošalo, sukurto būtent Jums, drąsiai kreipkitės.

Visi darbai, kurie atkeliauja į Jūsų papuošalų dėžutes, be abejo yra mano rankų darbo, sukurti iš kokybiškų medžiagų, tokių kaip Swarovski kristalai, Swarovski perlai, natūralūs akmenys, perlai, nerūdijantis plienas.
Jeigu turite klausimų dėl tam tikro papuošalo, arba abejonių, o gal norite pasitarti, parašykite man, mielai su Jumis pabendrausiu.

Šiuo momentu jaučiuosi labai laiminga atradusi papuošalų kūrybą, kuri yra mano pomėgis, darbas ir tuo pačiu poilsis.

Esu įsitikinusi, kad papuošalai gali labai stipriai įtakoti Jūsų įvaizdį. Rodos, maža detalė, tačiau magiškai veikianti Jūsų įvaizdį – ji gali rūbą gali prikelti naujam sezonui, darbo suknelę paversti vakarine ir tam pačiam deriniui suteikti daugybę naujų charakterių. Labai tikiuosi, kad mano parduotuvėje atrasite tą papuošalą, kuris taps išskirtiniu Jūsų įvaizdžio akcentu!